PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122694}

Tequila i Bonetti w Rzymie

Tequila & Bonetti
6,7 2 068
ocen
6,7 10 1 2068
Tequila i Bonetti w Rzymie
powrót do forum serialu Tequila i Bonetti w Rzymie

Przeciez Scalia to amerykanin i wiem z enie zna włoskiego bo w filmach amerykanskich ma inny głos , wiec go dubbingują , ale po co? Nie mzona było wziac włocha do tej roli? bez sensu..
P.S Pieske jest uroczy i ten głos podkładany , śmaic mi sie chce.

ocenił(a) serial na 10
IKnowWhatYouAre

on zna włoski... i to jest z pewnością jego głos w "Tequila i Bonetti w Rzymie" jeśli ktoś to ogląda to chyba zauważy różnice pomiędzy dubbingiem a nie dubbingiem ;D

FIFA2005Soundtrack

Ale to jest dubbing - głos Benettiego podkłada Roberto Pedicini.

IKnowWhatYouAre

właśnie tez się trochę nad tym zastanawiam i jak go słucham to już sama nie wiem, raz wydaje mi się że to nie jego głos raz ze jego, dziwne xd

ocenił(a) serial na 10
IKnowWhatYouAre

Szczątkowy włoski musiał umieć, bo jakby nie patrzeć, gra we włoskim serialu, jego koledzy po fachu to Włosi, no i mieszka we Włoszech :)

IKnowWhatYouAre

Pewnie potrzebował gotówki. Zazwyczaj jeśli aktor angielskojęzyczny gra we włoskim średniaku to oznacza, że szuka nowych źródeł dochodu. Nie każdy dostaje rolę np. w "House M.D." tylko dlatego, że mieszka w LA.

IKnowWhatYouAre

Serial pewnie był dość popularny we Włoszech. Skorzystali z tego, że aktor i główny bohater ma korzenia włoskie i wykorzystali to w kontynuacji. A, że pewnie Scalia potrzebował kasy, to ten serial powstał.

AnixKajol

Eh jakbyście nie skapneli się to jest ten sam aktor co grał w latach 90 w USA Bonnetiego. Specjalnie tak zrobili żeby było powiązanie z amerykańskim.

dominik1989

To akurat jest oczywiste. Domyślam się, że po prostu w USA już nie byli zainteresowani kontynuowaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones