PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213618}

Godzilla

Godzilla: The Series
6,8 1 185
ocen
6,8 10 1 1185
Godzilla
powrót do forum serialu Godzilla

Na etapie podstawówki się za tym szalało! Miłe wspomnienia z tym mam! :D Ale w pewnym stopniu popieram przedmówcę: Godzilla powinna niszczyć, a nie byc kolejnym superbohaterem. No cóż - USA.

Mr_3M

Prawda. I pamiętasz jak ze szkoły się gnało do domu żeby o 15.00 zasiąsć przed telewizorem:)))

Mr_3M

masz calkowita racje kiedys to byly baje, chyba na polsacie ja puszali, ogladalo sie;)...

Qui_Gon_2

Kiedyś się oglądało, i to jest o wiele lepsze od filmu kinowego.

zaraki_kenpachi

zajebiste... ściągam 1 i 2 sezon bo oryginału raczej nie dostane

Awangardowy_kaloryfer

a skad sciagasz? i z napisami czy po angielsku?

balduran0

wiem. Mój zapłon jest rewelacyjny ale lepiej późno niż wcale. www.btjunkie.org. wpisz godzilla the series. Jest po angielsku ale mi to w zupełności nie przeszkadza :)

ocenił(a) serial na 10
Awangardowy_kaloryfer

szkoda ze słabo seduje ale zawsze pozostaje obejrzenie sobie na youtube.

Godzilla i Zilla obie wersje wymiatają ;];];]

ocenił(a) serial na 10
kefirhero

no możne ktoś kiedyś wrzuci na rapida ,bo jak ja szukałem to niema ;/;/

ocenił(a) serial na 10
kefirhero

szkoda że niema na rapidze bo jak ja szukałem to nie znalazłem niestety ;];];]a szkoda bo by dodał to do sowiej kolekcji filmów z godzilla

ocenił(a) serial na 10
Qui_Gon_2

teraz możesz co najwyżej zobaczyć myszkę miki która odłupią nawet 2 latka

MIxa

tiaaaa bo kiedyś Myszki Micky nie było...

Mr_3M

Szkoda tylko, że tytułowa Godzilla dostała densing swojej amerykańskiej wersji... O wiele lepiej wygląda oryginalna, japońska Godzilla ^^

Gadziu1115

no w końcu ktoś mówi tu z sensem o japońskiej godzilli:D

Firokg

Nikt nie mówi z sensem, bo wszystkim się wydaje, że to jest ona.

ocenił(a) serial na 8
Firokg

Japońska jest ok, fajna maskotka niszcząca Lego-City (ok, pierwszy film to było COŚ), ale jako wizerunek potężnego drapieżnika - najlepiej sprawdza się wizerunek z amerykańskiej kreskówki.
I ten uśmiech krokodyla. :)

ocenił(a) serial na 10
Mr_3M

ja miałem może z 8 lat jak puścili ją na Polsacie ale zawsze pamiętałem ten odcinek giga pająkami, ostatnio oglądałem wszystkie odcinki na you tube ale tylko po ang a to nie to samo co w swoim rodzinnym języku

ocenił(a) serial na 7
Mr_3M

Ten serial rządził! 6 klasa podstawówki, powrót ze szkoły i czekanie na Polsacie,aż to puszczą ;D .Aż się łezka w oku kręci.Przegapiłem tylko jeden odcinek i bardzo tego żałuję ponieważ nigdzie teraz nie mogę go znaleźć ;/

timcer

Wszystkie odcinki obu sezonów można znaleźć na chomikuj. Niestety wymagana znajomość angielskiego. :/

ocenił(a) serial na 8
dracon2002

można też je znaleźć na Youtube też po angielsku :)

ocenił(a) serial na 10
Mr_3M

pamiętam że leciał na TVP 2 jeszcze poprzedzając hannah barbera i to była jedna z lepszych jakie wymyślili

ocenił(a) serial na 10
rayleigh87

http //www .watchcartoononline com/ godzilla-season-2-episode-2-cash-of-the-titans zjeżdżająć na dół macie wszystkie odcinki godzilli myślę przynajmniej tak niestety albo i stety tylko po ENG

Mr_3M

Tak się składa, że w serii Showa Godzilla BYŁ "superbohaterem" - w kolejnych odcinkach walczYŁ ze złymi monstrami, ratując Ziemię. I USA nic do tego nie miało. Nawet w Godzilla kontra Destroyer, Godzilla 2000 czy też w Godzilla kontra Megaguirus ostatecznie przysłużył się ludzkości, rozwalając poszczególne potwory.

ocenił(a) serial na 7
Mr_3M

Ja zaczynałem od japońskiej Godzilli mając 5 lat. Ale tę bajkę jednakowoż lubiłem. Zobaczę niebawem na yt.

ocenił(a) serial na 9
Mr_3M

Pewnie ktoś już o tym wspominał, ale japońska Godzilla czyli ta oryginalna głównie robiła za superbohatera :P
A ta filmowa z USA właśnie była tą od niszczenia, więc "no cóż - USA" jest nie na miejscu:P
W animacji przynajmniej ładnie wytłumaczono dlaczego ta Godzilla im pomagała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones