PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 771
ocen
6,3 10 1 34771
5,3 13
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

Warto dla Cilliana

ocenił(a) film na 6

Bo dla mnie film jest średni. Muzyka świadczy chyba że Wes chcial zrobić dreszczowiec w stylu lat 70-tych. Niesty nie wbił mnie w fotel. Rozwalały mnie sytuacje typu: kiedy Jacksonn walnął Lisę w głowę i nikt tego nie zauważył. I w ogóle głowna bohaterka praktycznie nie miała wad i była tak wspaniała i odważna że sama załatwiła groźnego terroryste. Do gry nic nie mam - Cillian był super - przystojny i groźny :)

fido_3

Film nie jest wcale średni,jak piszesz.Jest dobry,a nawet bardzo.I nie czepiajmy się drobiazgów.
Nikt nie musiał zauważyć,że Lisa dostała "z główki" od swojego prześladowcy.Siedzieli w końcu na swoich miejscach,odgraniczeni od reszty wysokimi foletami, inni pasażerowie mogli byc zajęci rozmową...
Kobiety -ideały bywają nawet(a może przede wszystkim )w filmach,więc też nie dziwi mnie nieskazitelna Lisa. A Ty-w chwili zagrożenia nie szukałabyś wyjścia z niebezpiecznej sytuacji?No,chyba,że oprawcą byłby Cillian,w swoim prywatnym wydaniu-wtedy rozumiem,że poddałabyś mu się i oddała we władanie- bez mrugnięcia okiem.
O co więc chodzi z tymi pretensjami odnośnie filmu? Wes nie dysponował tak wysokim budżetem,jak choćby twórcy Mrocznego Rycerza,więc nie mógł pozwolić sobie na wiele....Każdy film prowadzą zresztą aktorzy,a ci w Red Eye byli bez zarzutu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones