PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 754
oceny
6,3 10 1 34754
5,3 13
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

Red Eye

użytkownik usunięty

Słaby thriller z naciąganym zakończeniem. Schematy po raz kolejny dały znać w tej iści hollywoodzkiej produkcji. Przewidywalny niczym świąteczna ramówka. Obejrzeć i wymazać z pamięci!

ocenił(a) film na 8

Nie zgadzam się! Może schematyczny, ale za to jak trzyma w napięciu! Do tego jest świetnie zagrany i jeszcze raz TRZYMA W NAPIĘCIU!

użytkownik usunięty
pnkkworker

Mi niestety film nie przypadł do gustu, a o tym jak wiadomo się nie rozmawia. Obejrzałem go głównie dla Rachel McAdams. Oczywiście szanuję Twoje zdanie pomimo tego że różni się od mojego :)

ocenił(a) film na 8

I ja Twoje :) Nie rozumiem też zachwytu na fw dla Rachel McAdams. Ot, niezła aktoreczka ;)

użytkownik usunięty
pnkkworker

Pewnie dlatego, że jest bardzo urodziwa. Na razie nie miała jednak możliwości pokazania swojego talentu bo nie dostała jeszcze oferty, która mogłaby jej to zapewnić. Tak więc czekam na dobry scenariusz z porządną rolą dla Rachel.

ocenił(a) film na 8

Powinna zagrać żyda, albo geja.
:D

ocenił(a) film na 2

zgadzam sie z tym gosciem, kimkolwiek jest... film wyjatkowo kiepski, mozna obejrzec przy piwie, i w gronie znajomych, niespecjalnie sie w ow obraz wczuwajac....

Racja. Ja bym tego nawet thrillerem nie nazwała..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones