PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 983
oceny
6,3 10 1 34983
5,4 14
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

Red Eye + TVN

ocenił(a) film na 6

Red Eye + TVN = Nocny Lot................

kmil_pl

hahaha dokładnie !! :))))))))))))) siedziałem przy kompie i aż się obróciłem, żeby zobaczyć czy to ten sam film :))) a potem na program czy czegoś nie zmienili :)

czaaareeek

Właśnie też usłyszałam. Red Eye a Nocny Lot? No rzeczywiście podobne ;/

ocenił(a) film na 4
Speak_

bosh.... od kilku dni czekałam na ten film, uwielbiam i doceniam Ciliana Murphy'ego, ale to, co wiedzę to DNOOOOOOOOO. ta aktorka jest do kituuuu; dopiero po 20 minutach coś zaczęło się dziać. wybaczcie, że mało konstruktywnie, ale strasznie się rozczarowałam:////

ocenił(a) film na 4
Elinor

a tak btw. to z tym tytułem nie byli daleko od oryginału:

http://en.wikipedia.org/wiki/Red-eye_flight

a co do filmu, to jest coraz gorzej ://///
koszmar.... dlaczego Cilian tam gra?????

użytkownik usunięty
Elinor

"bosh.... " ?

Rozwój akcji w 20 minucie to REWELACYJNY WYNIK, bo zazwyczaj trwa to o wiele dłużej. Mnie się ten film bardzo podobał i sądzę, że ma za niską średnią. Sam pomysł na scenariusz taki dość średni, ale wykonanie o niebo lepsze. A Rachel McAdams jest bardzo dobrą aktorką i rewelacyjnie zagrała. Prawdziwy thriller, ze sporą dawką akcji.

Zgadzam się! Sam pomysł dosyć oklepany, ale naprawdę trzymał w napięciu, chociaż można sie było spodziewać, że wszystko dobrze się skończy :) Moim zdaniem był to naprawdę kawał dobrego kina :) Rachel McAdams nie dość, że w hotelu zajmie się wszystkim, to na dodatek potrafi walczyć nie tylko pistoletem, ale i długopisem :P 8/10

ocenił(a) film na 8
MisShadowcat

Obcas był lepszy :)

ocenił(a) film na 4
kmil_pl

Opowieść o gościu który się ciągle potykał i lasce dzielnie władającej zabójczym długopisem :P Ale fabuła dość ciekawa, 4/10!

ocenił(a) film na 6
kmil_pl

Przyznam szczerze, że też mnie to zdziwiło ;P Jestem słaby z angielskiego, ale w moim tłumaczeniu brzmi to po prostu "Czerwone oko". Nie wiem skąd oni to wzięli. Nocny lot? Co ot ma wspólnego, zero powiązania, kto to tłumaczy do cholery?! lol ;P

ocenił(a) film na 3
Flaku

Marudzimy a sami się nie znamy...
W temacie z 2006 roku z pytaniem o tytuł ktoś wyjaśnia, że "red eye"
to potoczna nazwa nocnego lotu. Ale i tak wiadomo, że lepiej brzmi
tytuł oryginalny.

ocenił(a) film na 3
romantic

film w samolocie trzymał w napięciu.. po wyjściu z maszyny stał się tak żałosny i banalny że pozostał mi tylko śmiech.. niestety byłoby 5 a jest 3/10..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones