PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 983
oceny
6,3 10 1 34983
5,4 14
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co chodziło z tą blizną, którą miała Lisa. Oglądałam film po łepkach i nie wiem o co chodziło, gdy w ostatniej scenie w samolocie, ona powiedziała że już nigdy nie pozwoli żeby drugi raz ją skrzywdzono (czy coś w tym stylu).

Soya

Ona opowiadała ,że ktoś ją napadł i trzymał jej nóż przy gardle i wtedy obiecała sobie ,że nigdy więcej nie pozwoli. Czy coś w tym stylu bo sama już nie pamiętam tak dokładnie

ocenił(a) film na 7
Laady

W samolocie po wylądowaniu zaczęła Jackson'owi opowiadać o swojej bliźnie, że nigdy wiecej nie pozwoli na to, nie będzie bezczynna po czym wbiła długopis w tchawicę czy jak to sie zwie po czym zaczęła uciekać aby uratować jakiegoś polityka przed atakiem terorystycznym oraz swojego ojca.

Askaron

mi sie wydaje ze zostala zgwalcona, powiedziala ze facet "trzymal jej noz na gardle przez caly czs"

Melody86

mi też się tak wydaję.

ocenił(a) film na 10
Gotowka

Tez mi sie tak wydaje. Gdyby trzymal jej noz na gardle jedynie do czasu az wyciagnie kase czy cos, nie pocial by jej tak gleboko.

ocenił(a) film na 10
Melody86

Rezyser potwierdzil ze to byl gwalt.

ocenił(a) film na 5
Usagi_V

Hmm a skąd takie info? Jakieś źródło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones