PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197807}
6,6 42
oceny
6,6 10 1 42

Particles of Truth
powrót do forum filmu Particles of Truth

sprawdza się na tyle ile było można oczekiwać po autorce filmu, trochę pretensjonale do 'głębokiej sztuki', ale to przecież NY, dobre momenty to retrospekcjie rodzine, chyba odwołujące się do osobistych przeżyć autorki, dlatego najlepiej wyszły, wątek romansowy mógłby być o wielej bardziej udany, gdy autorka nie obsadziła się w roli głównej, nie wiem dlaczego, ale to główny grzech niezależnych produkcji ze Stanów, ostanio patrz - "Ellie Parker", jakby niespełnieni aktorzy brali się za reżyserke nie mogąc nigdzie się załapać, no ale musi byc przecież jakaś przyczyna? dlaczego to do nich nie dociera i niszczą własne produkcje przerostem ambicji? nie wiem

ocenił(a) film na 6
Analog

tak, zgodzę się, kilka scen zwyczajnie przekombinowanych.
ale im dalej od tego filmu, tym milej go wspominam:)

Analog

Nie rozumiem, czemu miała służyć rozedrgana kamera i zoomy dające efekt podglądania. Ciężko się przez to oglądało ten film. Pretendowanie do miana głębokiej sztuki, niestety bardzo widoczne, a sam film średni. Trochę niewykorzystany potencjał.
Co do obsadzania autorów filmów w głównych rolach mogę polecić http://www.filmweb.pl/film/Szcz%C4%99%C5%9BcieDzi%C4%99kuj%C4%99Prosz%C4%99Wi%C4 %99cej-2010-536957. Podobna stylistyka, ale wydaje mi się, że film wyszedł ambitniejszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones